Zabiegi kosmetyczne Warszawa, zabiegi wyszczuplające Warszawa, endermologia.
pl en

Łokieć tenisisty

W tradycyjnym rozumieniu tej dysfunkcji opisywana jest, jako entezopatia przyczepu prostowników nadgarstka do nadkłykcia bocznego kości ramiennej. Powodowana utrzymującym się stanem zapalnym, prowadzi do przebudowy struktury tkanek tego miejsca. Stan ten powstaje poprzez powtarzające się przeciążenia statyczne.
Obecnie wiemy, iż problem ten jest związany z niedokrwieniem bliższej części ścięgna z tętnicy promieniowej bocznej a w szczególności wstecznej, co powoduje atrofie i ból atroficzny, skutkując brakiem regeneracji ścięgna. W połączeniu z nieprawidłowym mechanizmem transportu sił w to miejsce, daje on zmiany struktury ścięgna. Bardzo często ból tej okolicy jest tylko bólem rzutowanym z zaburzonej pracy mięśni oraz kręgów szyi jak i mięśni ramienia i przedramienia bez znacznych uszkodzeń w obrębie przyczepu.
Leczenie.
Za pomocą technik manualnych i chiropraktycznych usuwamy zablokowania ze stawów kręgosłupa i mięśni szyi oraz mięśni łączących obszar szyjny z ramieniem i przedramieniem, co daje nam uregulowanie transportu sił w obręb nadkłyckia i odblokowanie prawidłowej funkcji tętnic. Jeżeli jest obecna zmiana strukturalna w przyczepie, używamy igłoterapii suchej, bądź modelu FDM w celu zlikwidowania zmiany i stworzeniu zdrowej tkanki.

Jak możesz umówić się na wizytę?
KLIKNIJ TUTAJ ABY WYSŁAĆ NAM WIADOMOŚĆ ZADZWOŃ POD NUMER
+ 48 796 169 709