Zabiegi kosmetyczne Warszawa, zabiegi wyszczuplające Warszawa, endermologia.
pl en

Leczenie skręcenia stawu skokowego

Stan związany z uszkodzeniem struktur miękkich i więzadłowych stawu. Obecnie odchodzi się od usztywnień stawu, ze względu na natychmiastowy proces jego usztywniania przez organizm, świeżo po urazie należy zastosować zasadę POLICE (Protection Optimal Loading Ice Compress Elevation), czyli zabandażować, delikatnie obciążać, schłodzić i staw unieść powyżej linii serca. Często, pomimo braku w opisie obrazowym znacznych uszkodzeń stawu, ból może się utrzymywać także poprzez „naciągnięcie” struktur miękkich. Często przez niepodjęcie czynności terapeutycznych, patologiczny obrzęk utrzymuje się nawet do 6 miesięcy, co spowodowane jest pourazowym skurczem naczyń limfatycznych.
Leczenie.
Znakomicie sprawdza się Model FDM, likwidujący bóle punktowe i ciągnące. W połączeniu z technikami chiropraktycznymi na kręgosłupie i stawach stopy jest w stanie częściowo lub całkowicie odblokować staw podczas pierwszej wizyty i zredukować mechanizm utykania. W tym przypadku bardzo ważny jest czas szybkiego działania na stawie od urazu – im dłuższy czas od urazu, tym dłuższa terapia.
Przy uszkodzeniach tkanek miękkich tj. więzadeł i ich następstwie tj. krwiaku, obrzęku i stanie zapalnym kontroluje się je za pomocą klawipresury, co daje nam kontrolę nad procesem regeneracji i gojenia, znacznie go przyśpieszając.

Jak możesz umówić się na wizytę?
KLIKNIJ TUTAJ ABY WYSŁAĆ NAM WIADOMOŚĆ ZADZWOŃ POD NUMER
+ 48 796 169 709